Górnik Zabrze

    1:0

 

GKS Bełchatów

Moskal 22'
- Brzęczek
- Moskal
- Marciniak
- Smirnovs
Herrera -
Popek -
Laskowski
Pawelec
Hajto (46. Smirnovs)
Pazdan
Marciniak
Stachowiak (78. Madejski)
Brzęczek (46. Bukalski)
Danch
Kiżys (67. Ruszkul)
Malinowski
Moskal
SKŁADY

Lech
Herrera
Madoń
(46. Popek) Grodzicki
Cecot
Tosik
(46. Nowak) Poźniak
Marciniak
(46. Costly) Cetnarski
Adamiec
(67. Stefanowicz) Wróbel
  SĘDZIA:
Łukasz Bartosik (Kraków)
 
  WIDZOWIE:
1200
 


Kolejne zwycięstwo w pucharze

Górnik bardzo dobrze radzi sobie w lidze, jeszcze lepiej w Pucharze Ekstraklasy. We wtorek zabrzanie pokonali GKS Bełchatów i bez straty punktu prowadzą w swojej grupie.

Za osiem dni Górnik zmierzy się z Bełchatowem w ekstraklasie, jasne zatem było, że trenerzy nie pokażą wszystkich atutów już w dzisiejszym Pucharze Ekstraklasy.

Bardziej tajemniczy był Orest Lenczyk, który w pierwszej jedenastce nie wystawił ani jednego piłkarza ze składu, który kilka dni temu zremisował w I lidze w Chorzowie! Ryszard Wieczorek nie chował się za podwójną gardą, obok dublerów na boisko wpuścił Tomasza Hajtę i Jerzego Brzęczka. Ale jedynego gola strzelił inny doświadczony gracz Górnika - Tomasz Moskal, który po indywidualnej akcji uderzeniem w długi róg pokonał Piotra Lecha. Warto było pokazać się na boisku, bo mecz oglądał asystent Leo Beenhakkera Adam Nawałka, siedzący w towarzystwie Marcina Bochynka.

Goście pudłowali na potęgę. - Znowu udowodniliśmy, że naszą najsłabszą stroną jest skuteczność - kręcił głową Orest Lenczyk.

W zespole Górnika jednym z bohaterów był niezmordowany szybkobiegacz Piotr Malinowski - w ciągu 30 sekund potrafił uratować sytuację na własnym polu karnym, by w mgnieniu oka być bliskim strzelenia gola! - Liczę, że wreszcie uda mi się wywalczyć miejsce w podstawowej jedenastce - zapowiedział Malinowski.

Szkoleniowiec gospodarzy był zadowolony ze swoich piłkarzy. - Dla mnie ważne, że zawodnicy z dużą chęcią walki i gry wychodzą na boisku, nie zwieszają głów, chcą grać. Zwycięstwo umacnia nas w tym, że kierunek, który sobie obraliśmy, jest słuszny - powiedział trener Ryszard Wieczorek.

źródło: Gazeta Wyborcza

Typowanie:

63 z 274 osób prawidłowo odgadło rezultat meczu: Wnuku88, piaseksg, ukasz, damian76, PrzemEk, janek59, tatar70, polon, MarcoSośnica, Sulek, bruno, igor-e 69, alojzwsch, Rutek_KSG, esiu -waryniol, dawid_ksg, tomo, DuGi KSG, kusior, artchi89, tutus24, DAMIAN z KSG, djtorman_ksg, Tomik3, The_Ripper, vip0089ksg, jose arkadio, okomen, luke32, torcida93, Pachol, naderzany, 23mimi23, schalkowiec, fazis, salat, mareksg, mucha, grom88, carlos66, prezes, jasiuknw, korzyniu87, BartKSGROW, prokop, dvdi, neptyktg, mody101, mmatiass, fryza444, marek76, sega, Lepper, Kutecka 24, damianp9, Kris96, Mariusz T, buncol-182, BeDnAr KsG, mati 97/, rizzo, adam1983, KlaudiaKSG. typowanie 

Copyright © 2001-2007 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.