Śpiewnik kibiców Górnika:

K! S! KSG KS Górnik Zabrze!!!

To my chłopcy z Górnika zna nas cała liga, za Górnik! za nasz KS! pójdziemy aż po życia kres.

Górniku jesteśmy z Tobą, nie opuścimy Cię, nigdy Cię nie zdradzimy, bo my kochamy Cię!

Na zawsze wierni, na zawsze oddani, na zawsze Górnika, zabrzańskiego fani. Kochamy Górnik, my kochamy Górnik, my kochamy Górnik.

Trójkolorowi! biało-niebiesko-czerwoni, trójkolorowi biało-niebiesko-czerwoni...

Zabrze to miasto Polskie, Zabrze to miasto Śląskie, Zabrze miasto Górnicze, Zabrze na całe życie.

Na Górnik Zabrze jeździć chciałem, długo kochanie swoje prosić musiałem, słuchaj kotku nie martw się, bo w Torcidzie wcale nie jest źle! lo lo lo lo...

Górniku Zabrze nasz, najlepiej w piłkę grasz, Torcida jest, wygrywasz mecz!

Wczoraj obiecałaś mi na pewno, że trzy punkty dzisiaj będą, więc my ufamy Ci, wiara nasza wiara niezachwiana bo jest w tobie zakochana, swoich kibiców masz.

Hej hej Górnik ukochana ma drużyna wygrałaś byś ten mecz, ten ważny mecz.

Czternaście razy mistrza już miałeś drużyno nasza kochana Górnikiem Zabrze zwana, w tym roku znowu mistrza zdobędziesz i już piętnaście tytułów mistrza Polski mieć będziesz.

Moje serce się raduje, Górnik Zabrze wygrał mecz, a ja za to się napije bo drużyną moją jest.

Serce moje płacze, Górnik Zabrze przegrał mecz, ale ja mu to wybaczę bo drużyną moją jest.

Czy wygrywasz czy nie, ja i tak kocham Cię, w moim sercu Górnik! i na dobre i na złe. Cała Polska wzdłuż i wszerz śpiewa z nami tą pieśń że najlepszy w Polsce jest, Górnik Zabrze nasz KS!

Górniku Zabrze nasz, drużyno Śląskich miast, śpiewajmy wszyscy wraz do boju marsz.

Gdzie jest ta ulica, gdzie jest ten stadion, gdzie jest ta drużyna co kocham ją, znalazłem Górnika, znalazłem go, znalazłem drużynę co kocham ją, hej sialala, hej sialala, hej sialala znalazłem drużynę co kocham ją.

Bramkę strzel, bramkę strzel nasz K-esie, bo ta bramka zwycięstwo przyniesie.

W kasach już biletów brak, cały stadion pęka w szwach, sędzia już rozpoczął mecz, Górnik strzela - bramka jest, w górę serca Górnik wygra mecz do zera, Górnik żegna dziś frajera, Górnik wygra mecz do zera.

Biało - niebiesko - czerwono się mieni to Górnika Zabrze znak, jego kibice są niezwyciężeni boi się nas cały świat, boją się nas kibice Angielscy, boją się nas także Holenderscy, o Górnik, Górniku, Górniku ty najlepszych kibiców w Polsce masz.

Górnik Zabrze najwspanialej gra, Górnik Zabrze nasza drużyna, Górnik Zabrze drużyna marzeń, snów, Górnik Zabrze dzisiaj wygra znów, lo lo lo lo...

O Zabrski Górniku nie zdradzę Cię, o Zabrski Górniku nie zdradzę Cię, inni Cię zdradzili i na Ciebie pluli ale ja nie, ale ja nie. A jak ktoś mi powie ty Zabrski psie, kopna mu do ryja, zęby mu wybija, niech dowie się, niech dowie się.

Czternaście razy mistrza już miałeś drużyno, nasza kochano Górnikiem Zabrze zwano, w tym roku znowu mistrza zdobędziesz i już piętnaście tytułów mistrza Polski mieć będziesz.

W autobusie jest tłok, w tramwaju jest tłok, kibice na "Górnik" jadą. Zaśpiewam więc ja piosenkę Ci swą piosenkę o ukochanej ... A ja, ja, jaj do boju trójkolorowi, dwie bramki (ktoś), dwie bramki (ktoś) i Górnik jest mistrzem Polski.

Słuchaj Jezu jak Cię błaga lud, zrób z Górnika mistrza, mistrzów zrób. My czekamy już pięćdziesiąt lat, a tu mistrza, mistrza brak, a gdy wreszcie puchar zrobisz ten, całe Zabrze oszaleje wnet, piwo strumieniami będzie lało się, piwo strumieniami będzie lało się.

Jak długo na Wawelu Zygmunta bije dzwon, tak długo w sercach naszych brzmieć będzie taka pieśń: Zwycięży Górnik Zabrze, zwycięży Śląska brać, zwycięży Ruch z Górnikiem jak się nauczy grać.

W pewnym Śląskim mieście gdzie najlepsze piwo jest, jest taka drużyna co się Górnik Zabrze zwie. O Górniku, o Górniku ty strzeliłeś bramek sto, tyś najlepszy jest na świecie, jeszcze jedną bramkę strzel.

Nie straszny nam porażki smak, nie straszna forma zła! Jesteśmy zawsze wszędzie tam, gdzie zabrzański Górnik gra! lo lo lo lo...

Torcida Górnik Zabrze - jesteśmy zawsze z Wami, Torcida Górnik Zabrze - po prostu Cię kochamy, Torcida Górnik Zabrze - nie opuścimy Cięęęę!

Na Śląsku górnicze życie, tak długie jak serca bicie, Torcidy nie zwyciężycie, nasz Górnik na całe życie!

Górnik to, nasz klub, od kołyski aż po grób! Górnik to, nasz klub, na dobre i na złe! Bo ten klub, to my, w Górnik Zabrze wierzymy! Bo ten klub, to my, religia warta krwi!

Jesteśmy tam gdzie Górnik gra, to coś więcej niż klub, to miłość jedyna i nie ważne jaki wynik będzie dziś, Górnik Zabrze przecież to my! Górnik (oklaski) Zabrze (oklaski) lolololo...

Copyright © 2001-2010 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.