Terminarz rundy zasadniczej T-Mobile Ekstraklasy na sezon 2013/2014:

1. kolejka - 20 lipca:

Ruch Chorzów - Lech Poznań
Cracovia - Piast Gliwice
Lechia Gdańsk - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Legia Warszawa - Widzew Łódź
Wisła Kraków - Górnik Zabrze
Korona Kielce - Śląsk Wrocław
Zawisza Bydgoszcz - Jagiellonia Białystok
Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin

2. kolejka - 27 lipca:

Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk
Korona Kielce - Wisła Kraków
Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa
Widzew Łódź - Zawisza Bydgoszcz
Piast Gliwice - Zagłębie Lubin
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Górnik Zabrze
Lech Poznań - Cracovia

3. kolejka - 3 sierpnia:

Cracovia - Ruch Chorzów
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok
Legia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Zagłębie Lubin - Lech Poznań
Górnik Zabrze - Piast Gliwice
Widzew Łódź - Korona Kielce
Zawisza Bydgoszcz - Pogoń Szczecin
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków

4. kolejka - 10 sierpnia:

Ruch Chorzów - Legia Warszawa
Lechia Gdańsk - Cracovia
Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok
Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław
Widzew Łódź - Górnik Zabrze
Piast Gliwice - Zawisza Bydgoszcz
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Lubin
Lech Poznań - Korona Kielce

5. kolejka - 24 sierpnia:

Legia Warszawa - Lechia Gdańsk
Zagłębie Lubin - Cracovia
Górnik Zabrze - Ruch Chorzów
Korona Kielce - Piast Gliwice
Zawisza Bydgoszcz - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Śląsk Wrocław - Widzew Łódź
Wisła Kraków - Lech Poznań
Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin

6. kolejka - 31 sierpnia:

Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin
Cracovia - Legia Warszawa
Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze
Pogoń Szczecin - Wisła Kraków
Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok
Piast Gliwice - Śląsk Wrocław
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Korona Kielce
Lech Poznań - Zawisza Bydgoszcz

7. kolejka - 14 września:

Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin
Korona Kielce - Legia Warszawa
Zawisza Bydgoszcz - Cracovia
Śląsk Wrocław - Lech Poznań
Wisła Kraków - Piast Gliwice
Jagiellonia Białystok - Ruch Chorzów
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk
Widzew Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała

8. kolejka - 21 września:

Ruch Chorzów - Śląsk Wrocław
Cracovia - Wisła Kraków
Lechia Gdańsk - Zawisza Bydgoszcz
Legia Warszawa - Górnik Zabrze
Zagłębie Lubin - Korona Kielce
Piast Gliwice - Widzew Łódź
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Jagiellonia Białystok
Lech Poznań - Pogoń Szczecin

9. kolejka - 25 września (środa):

Korona Kielce - Górnik Zabrze
Zawisza Bydgoszcz - Zagłębie Lubin
Śląsk Wrocław - Cracovia
Wisła Kraków - Lechia Gdańsk
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa
Pogoń Szczecin - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Widzew Łódź - Ruch Chorzów
Piast Gliwice - Lech Poznań

10. kolejka - 28 września:

Ruch Chorzów - Wisła Kraków
Cracovia - Pogoń Szczecin
Lechia Gdańsk - Korona Kielce
Legia Warszawa - Śląsk Wrocław
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok
Górnik Zabrze - Zawisza Bydgoszcz
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Piast Gliwice
Lech Poznań - Widzew Łódź

11. kolejka - 5 października:

Zawisza Bydgoszcz - Korona Kielce
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin
Wisła Kraków - Legia Warszawa
Jagiellonia Białystok - Cracovia
Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze
Widzew Łódź - Lechia Gdańsk
Piast Gliwice - Ruch Chorzów
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lech Poznań

12. kolejka - 19 października:

Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin
Cracovia - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Lechia Gdańsk - Lech Poznań
Legia Warszawa - Piast Gliwice
Zagłębie Lubin - Widzew Łódź
Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław
Korona Kielce - Jagiellonia Białystok
Zawisza Bydgoszcz - Wisła Kraków

13. kolejka - 26 października:

Śląsk Wrocław - Zawisza Bydgoszcz
Wisła Kraków - Zagłębie Lubin
Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze
Pogoń Szczecin - Korona Kielce
Widzew Łódź - Cracovia
Piast Gliwice - Lechia Gdańsk
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Ruch Chorzów
Lech Poznań - Legia Warszawa

14. kolejka - 30 października (środa):

Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk
Górnik Zabrze - Cracovia
Korona Kielce - Ruch Chorzów
Zawisza Bydgoszcz - Legia Warszawa
Śląsk Wrocław - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Wisła Kraków - Widzew Łódź
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice

15. kolejka - 2 listopada:

Ruch Chorzów - Zawisza Bydgoszcz
Cracovia - Korona Kielce
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
Legia Warszawa - Zagłębie Lubin
Widzew Łódź - Pogoń Szczecin
Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Kraków
Lech Poznań - Górnik Zabrze

16. kolejka - 9 listopada:

Lech Poznań - Ruch Chorzów
Piast Gliwice - Cracovia
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lechia Gdańsk
Widzew Łódź - Legia Warszawa
Górnik Zabrze - Wisła Kraków
Śląsk Wrocław - Korona Kielce
Jagiellonia Białystok - Zawisza Bydgoszcz
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin

17. kolejka - 23 listopada:

Lechia Gdańsk - Ruch Chorzów
Wisła Kraków - Korona Kielce
Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław
Legia Warszawa - Pogoń Szczecin
Zawisza Bydgoszcz - Widzew Łódź
Zagłębie Lubin - Piast Gliwice
Górnik Zabrze - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Cracovia - Lech Poznań

18. kolejka - 30 listopada:

Ruch Chorzów - Cracovia
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Legia Warszawa
Lech Poznań - Zagłębie Lubin
Piast Gliwice - Górnik Zabrze
Korona Kielce - Widzew Łódź
Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz
Wisła Kraków - Śląsk Wrocław

19. kolejka - 4 grudnia (środa):

Legia Warszawa - Ruch Chorzów
Cracovia - Lechia Gdańsk
Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin
Górnik Zabrze - Widzew Łódź
Zawisza Bydgoszcz - Piast Gliwice
Zagłębie Lubin - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Korona Kielce - Lech Poznań

20. kolejka - 7 grudnia:

Lechia Gdańsk - Legia Warszawa
Cracovia - Zagłębie Lubin
Ruch Chorzów - Górnik Zabrze
Piast Gliwice - Korona Kielce
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zawisza Bydgoszcz
Widzew Łódź - Śląsk Wrocław
Lech Poznań - Wisła Kraków
Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok

21. kolejka - 14 grudnia:

Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów
Legia Warszawa - Cracovia
Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk
Wisła Kraków - Pogoń Szczecin
Jagiellonia Białystok - Widzew Łódź
Śląsk Wrocław - Piast Gliwice
Korona Kielce - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań

22. kolejka - 15 lutego:

Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze
Legia Warszawa - Korona Kielce
Cracovia - Zawisza Bydgoszcz
Lech Poznań - Śląsk Wrocław
Piast Gliwice - Wisła Kraków
Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok
Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Widzew Łódź

23. kolejka - 22 lutego:

Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów
Wisła Kraków - Cracovia
Zawisza Bydgoszcz - Lechia Gdańsk
Górnik Zabrze - Legia Warszawa
Korona Kielce - Zagłębie Lubin
Widzew Łódź - Piast Gliwice
Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Pogoń Szczecin - Lech Poznań

24. kolejka - 1 marca:

Górnik Zabrze - Korona Kielce
Zagłębie Lubin - Zawisza Bydgoszcz
Cracovia - Śląsk Wrocław
Lechia Gdańsk - Wisła Kraków
Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Pogoń Szczecin
Ruch Chorzów - Widzew Łódź
Lech Poznań - Piast Gliwice

25. kolejka - 8 marca:

Wisła Kraków - Ruch Chorzów
Pogoń Szczecin - Cracovia
Korona Kielce - Lechia Gdańsk
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa
Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin
Zawisza Bydgoszcz - Górnik Zabrze
Piast Gliwice - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Widzew Łódź - Lech Poznań

26. kolejka - 15 marca:

Korona Kielce - Zawisza Bydgoszcz
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław
Legia Warszawa - Wisła Kraków
Cracovia - Jagiellonia Białystok
Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin
Lechia Gdańsk - Widzew Łódź
Ruch Chorzów - Piast Gliwice
Lech Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała

27. kolejka - 22 marca:

Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Cracovia
Lech Poznań - Lechia Gdańsk
Piast Gliwice - Legia Warszawa
Widzew Łódź - Zagłębie Lubin
Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok - Korona Kielce
Wisła Kraków - Zawisza Bydgoszcz

28. kolejka - 26 marca/29 marca:

Zawisza Bydgoszcz - Śląsk Wrocław
Zagłębie Lubin - Wisła Kraków
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok
Korona Kielce - Pogoń Szczecin
Cracovia - Widzew Łódź
Lechia Gdańsk - Piast Gliwice
Ruch Chorzów - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Legia Warszawa - Lech Poznań

29. kolejka - 29 marca/5 kwietnia:

Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin
Cracovia - Górnik Zabrze
Ruch Chorzów - Korona Kielce
Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław
Widzew Łódź - Wisła Kraków
Lech Poznań - Jagiellonia Białystok
Piast Gliwice - Pogoń Szczecin

30. kolejka - 5 kwietnia/12 kwietnia:

Zawisza Bydgoszcz - Ruch Chorzów
Korona Kielce - Cracovia
Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk
Zagłębie Lubin - Legia Warszawa
Pogoń Szczecin - Widzew Łódź
Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice
Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Górnik Zabrze - Lech Poznań

Terminarz rundy finałowej T-Mobile Ekstraklasy na sezon 2013/2014:

Przed rozpoczęciem rundy finałowej znany będzie terminarz poszczególnych meczów, w zależności od miejsca zajętego przez daną drużynę w rundzie zasadniczej.

Grupa A:

31 kolejka: 1-6; 2-5; 3-8; 4-7
32 kolejka: 8-1; 5-4; 6-2; 7-3
33 kolejka: 1-5; 4-8; 2-7; 3-6
34 kolejka: 7-1; 3-5; 8-2; 4-6
35 kolejka: 1-3; 5-7; 2-4; 6-8
36 kolejka: 4-1; 2-3; 6-7; 8-5
37 kolejka: 1-2; 3-4; 5-6; 7-8

Grupa B:

31 kolejka: 9-14, 10-13, 11-16, 12-15
32 kolejka: 16-9; 13-12; 14-10; 15-11
33 kolejka: 9-13; 12-16; 10-15; 11-14
34 kolejka: 15-9; 11-13; 16-10; 12-14
35 kolejka: 9-11; 13-15; 10-12; 14-16
36 kolejka: 12-9; 10-11; 14-15; 16-13
37 kolejka: 9-10; 11-12; 13-14; 15-16

















Copyright © 2001-2013 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.