Górnik Zabrze

      1:3

 

Odra Wodzisław

Kołodziej 25' Aleksander 26'
Aleksander 52'
Seweryn 60'
- Hajto
- Bonin
Szary -
Rygiel -
Kuranty -
Vaclavik (46' Nowak)
Bonin
Hajto
Smirnovs
Magiera
Rivas (56. Kiżys)
Danch
Kołodziej
Zahorski (46. Madejski)
Pitry
Markowski (46. Malinowski)
SKŁADY

Buchalik
Szary
Dudek
(65. Hinc) Kowalczyk
(66. Radler) Kłos
Małkowski
Kuranty
Kwiek
Woś
Seweryn
(69. Moskal) Aleksander
  SĘDZIA:
Mariusz Żak (Sosnowiec)
 
  WIDZOWIE:
2500
 


Zero poprawy

W niedzielnym meczu 2. kolejki Pucharu Ekstraklasy Górnik Zabrze przegrał na własnym stadionie z Odrą Wodzisław 1:3.

Jedynego gola dla gospodarzy zdobył w 25. minucie Dariusz Kołodziej. Była to pierwsza bramka dla Górnika w oficjalnym meczu od... ponad ośmiu godzin. "Górnicy" nie cieszyli się jednak długo ze zwycięstwa. Już minutę później było 1:1, po tym, jak wyrównał Arkadiusz Aleksander.

W drugiej połowie meczu do bramki zabrzan ponownie trafił Aleksander. Wynik spotkania ustalił w 60. minucie Damian Seweryn. Co ciekawe, obaj pogromcy Górnika byli kiedyś w Zabrzu niechciani.

Pomeczowe wypowiedzi trenerów:

Janusz Białek (trener Odry): - Było to dobre spotkanie w naszym wykonaniu. Spodziewaliśmy się trudnego spotykania i taki wbrew pozorom ten mecz był. Moi piłkarze dużo musieli się nabiegać, by osiągnąć tak korzystny rezultat. Cieszy gra, cieszą ładne bramki i stworzone sytuacje, choć nie wszystkie zostały wykorzystane. Po takim meczu będę się miał do czego przyczepić.

Marcin Bochynek (Górnik): Przegraliśmy ten mecz najmniejszym nakładem sił. Nie może być tak, że na piątym metrze nie kryje się zawodnika! Trzecia bramka - przyznam szczerze, że w życiu takiej nie widziałem. Nie rozumiem zachowania piłkarzy Górnika, postawa przy trzeciej bramce dla Odry jest nie do przyjęcia. Rozmawialiśmy o czymś innym, zawodnicy wiedzieli że to są derby, że w Odrze gra kilku zawodników, którzy chcieli się w Zabrzu pokazać. Ostrzegałem przed tym. Denerwuje mnie nonszalancja i zgubna pewność siebie.

własne / sportslaski.pl

Copyright © 2001-2008 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.